Çarşamba, Temmuz 24, 2024
Ana SayfaGüncelUEDAŞ duyurdu: Yalova'da 11 Temmuz'da elektrik kesintisi! Hangi bölgeler etkilenecek?

UEDAŞ duyurdu: Yalova’da 11 Temmuz’da elektrik kesintisi! Hangi bölgeler etkilenecek?

Yalova’da Elektrik Kesintisi! 11 Temmuz 2024 Tarihinde Hangi Bölgeler Etkilenecek?

Yalova’da yaşayanlar, 11 Temmuz 2024 tarihinde planlanan geniş kapsamlı elektrik kesintisi öncesinde tedirgin bir bekleyiş içindeler. UEDAS Elektrik tarafından duyurulan kesintinin sabah saatlerinde başlayıp akşam saatlerine kadar süreceği belirtiliyor. Kesintinin nedenleri, etkileri ve vatandaşların alması gereken önlemler hakkında daha fazla bilgi edinmek için haberimizin detaylarını takip edebilirsiniz.

Yalova genelinde planlanan geniş kapsamlı elektrik kesintisi, Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ) tarafından gerçekleştirilecek. Yapılacak olan kesinti, Yalova’nın birçok ilçesinde günlük yaşamı etkileyecek düzeyde olacak. Şebeke yenileme, bakım çalışmaları ve arıza giderme amaçlı planlanan kesinti, sabah saatlerinde başlayacak ve akşam saatlerine kadar sürecek. Detaylı bilgi ve kesintinin etkileyeceği bölgeler hakkında daha fazla bilgi için bu haberimizi takip edebilirsiniz.

– 11 Temmuz Perşembe 09:00-11:00 OG HAT BAKIM YALOVA ÇINARCIK LİMAN, ÇAYIR, ARI, FINDIK, ULUBEY, KARABÜK, GÖKŞEN, PALANDÖKEN, YALOVA ve diğer bölgeler etkilenecek.

– 11 Temmuz Perşembe 09:00-13:00 ve 09:00-17:00 saatleri arasında farklı bölgelerde de elektrik kesintileri olacaktır.

Bu planlanan kesintiler hakkında daha fazla bilgi almak için haberimizi takip edebilirsiniz. Kaynak: HABER MERKEZİ.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments