Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana SayfaGüncelÖzgür Özel'den çağrı: 'Bu akşam 21.00'da başlıyoruz!'

Özgür Özel’den çağrı: ‘Bu akşam 21.00’da başlıyoruz!’

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, parti grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Özel, Sivas ve Başbağlar olaylarına vurgu yaparak toplumsal barış ve kardeşlik mesajları verdi. Ayrıca, UEFA’ya yönelik sert eleştirilerde bulunarak milli takımın yaşadığı haksızlıklara dikkat çekti. Konuşmasının sonunda ise önemli bir çağrıda bulunarak, akşam saat 21.00’da başlatılacak etkinliği duyurdu.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel’nin açıklamalarına göre, Sivas olaylarının ve Başbağlar faciasının, Alevi-Sünni ve Türk-Kürt kardeşliğine vurgu yaptı. Toplumu bölüp nefret üretenlere karşı birlik olma çağrısında bulundu. UEFA’nın milli takıma haksızlıklar yaptığını belirterek, toplumun bölünmesine karşı uyarılarda bulundu. Özel ayrıca, Türkiye’nin farklı renklerini kucaklayarak milli takımın başarısını kutladı ve bölücülüğe karşı çıkarak, birlik ve dayanışma vurgusu yaptı.

CHP lideri, gelecek hükümet döneminde, fiyatların düşeceğini, maaşların artmayacağını, elektrik faturalarının azalacağını ve vergide adaletin sağlanacağını belirtti. Ayrıca, Saraybosna ve Kıbrıs ziyaretlerini duyurarak, kadın haklarıyla ilgili düzenlemelere karşı çıktı ve eğitim sistemiyle ilgili eleştirilerde bulundu.

Kaynak: HABER MERKEZİ

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments