Pazartesi, Temmuz 22, 2024
Ana SayfaGüncelMaliye Başkanı Mehmet Şimşek eşi kim? Esra Kara Şimşek kimdir?

Maliye Başkanı Mehmet Şimşek eşi kim? Esra Kara Şimşek kimdir?

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in eşi Esra Kara Şimşek, son zamanlarda kamuoyunun merak ettiği isimlerden biri haline gelmiştir. Mehmet Şimşek’in eşi kim sorusunun cevabı merak edilen konular arasında yer almaktadır. Esra Kara Şimşek’in hayatı ve kariyeri hakkında merak edilen detayları derledik.

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in eşi, Esra Kara Şimşek’tir ve çiftin ikiz kız çocukları bulunmaktadır. Mehmet Şimşek, Esra Şimşek ile 2010 yılında evlenmiştir. Esra Kara Şimşek, 44 yaşında olan bir mimardır ve Mehmet Şimşek ile 30 yaşında evlenmiştir. Nikahları Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek tarafından kıyılmıştır.

Esra Kara Şimşek ve Mehmet Şimşek’in nikahı Ankara’da gerçekleşmiştir. Nikahlarına Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Abdullah Gül’ün şahitlik etmesi bekleniyordu, ancak Gül’ün sağlık sorunları nedeniyle nikaha katılamadığı için TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin şahitlik yapmıştır. Esra Kara Şimşek ve Mehmet Şimşek’in özel hayatı hakkında daha fazla detay merak edenler için önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu konuda daha fazla bilgi için haberimizi inceleyebilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments