Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaYaşamKocaeli'de Salı günü 5 ilçede elektrik kesintisi yaşanacak!

Kocaeli’de Salı günü 5 ilçede elektrik kesintisi yaşanacak!

9 Temmuz 2024 Salı günü SEDAŞ, Kocaeli’de planlı bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor. Bu nedenle, İzmit, Gölcük, Kartepe, Dilovası ve Derince ilçelerinde birçok noktada elektrik kesintisi meydana gelecek. Hangi mahalle ve sokaklarda kesinti yaşanacağı ve hangi saatler arasında gerçekleşeceği konusunda detaylı bilgiler verildi.

İzmit’te elektrik kesintisi yaşanacak olan noktalar arasında Tavşantepe, Ata, Çakır, Emekçi, Okan, Sert gibi bölgeler bulunuyor. Kesintiler 09:00-17:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Gölcük’te ise Hisareyn Merkez ve çevresinde elektrik kesintisi yaşanacak. Bu kesintiler 09:00-12:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Kartepe ilçesinde Derbent bölgesinde elektrik kesintisi olacak. Bağlaryolu, Bergama, Sarı, Soycan gibi sokaklarda kesinti 09:00-17:00 saatleri arasında yaşanacak.

Dilovası’nda Duraklı ve Elbizli mahallelerinde kesinti olacak. Kesintiler 09:00-15:00 saatleri arasında planlanmış.

Son olarak, Derince ilçesinde elektrik kesintisi yaşanacak olan mahalleler arasında Akpınar, Çınarlı, Kocatepe, Mersincik ve Sırıntepe bulunuyor. Kesintiler 09:00-16:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Bu planlı kesintilerin vatandaşların mağdur olmamaları ve elektrik şebekesinin daha güvenli hale gelmesi için yapıldığı belirtildi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments