Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana SayfaGüncelKızılay yöneticisi Yasir Yılmaz kimdir?

Kızılay yöneticisi Yasir Yılmaz kimdir?

Kızılay’ın önde gelen isimlerinden Yasir Yılmaz, kamuoyunun dikkatini çeken bir figür haline geldi. İşte, toplumsal yardım ve kurtarma operasyonlarındaki liderliği ile tanınan Yılmaz hakkında merak edilenler.

Yasir Yılmaz, Kızılay içerisindeki önemli görevleri ve topluma katkılarıyla gündemde. Peki, bu etkili yönetici kimdir? İşte, Yasir Yılmaz’ın hayatı ve çalışmaları hakkında bilmeniz gerekenler.

Yasir Yılmaz kimdir?

1983’te Kütahya’da doğmuş olan Yasir Yılmaz, eğitim hayatına memleketinde başlamış ve İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. İnşaat mühendisliği alanındaki kariyerine ek olarak işletme dalında ikinci bir lisans eğitimi almış ve yüksek lisansını kentsel dönüşüm üzerine tamamlamıştır.

Üniversite yıllarından itibaren çeşitli sivil toplum kuruluşlarında aktif rol alan Yasir Yılmaz, meslek hayatına Kütahya’da başlamış ve sonrasında Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi iştiraki olan Emlak Konut GYO A.Ş.’de teknik uzman ve uygulama müdürü olarak görev almıştır. Halen Uygulama Daire Başkanlığı görevini sürdüren Yılmaz, marka değeri yüksek projelerin hayata geçirilmesinde önemli roller üstlenmiştir.

Kaynak: Haber Merkezi

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments