Çarşamba, Temmuz 24, 2024
Ana SayfaGüncelKarayolları Genel Müdürlüğü (KGM) 9 Temmuz 2024 kapalı yolları duyurdu!

Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) 9 Temmuz 2024 kapalı yolları duyurdu!

Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM), 9 Temmuz 2024 tarihinden itibaren bazı yolların geçici olarak kapatıldığını duyurdu. Bu kapatma kararları, yol çalışmaları ve bakım onarım faaliyetleri sebebiyle alınmış olup, sürücülerin güvenliğini ve trafik akışını iyileştirmeyi amaçlamaktadır. Kapatılan yollar ve alternatif güzergahlar hakkında detaylı bilgi almak isteyen sürücüler ise haberimizin devamını okuyabilirler.

İşte, Karayolları Genel Müdürlüğü’nün bildirdiği kapalı yollar ve alınan önlemler:

– Belören-Hadim (Eyiste Viyadüğü Mevkii): Yol çalışması nedeniyle kapatılan yol, 7 km boyunca kapalı durumda. Son güncelleme tarihi: 9 Temmuz 2024.
– Beşçatal-Sarıkavak: Heyelan nedeniyle kapatılan yolun 26-27 km arasındaki kesimi kapalı. Ulaşım alternatif güzergahtan sağlanmaktadır. Son güncelleme tarihi: 9 Temmuz 2024.
– Diğer kapalı yollar arasında Anamur-Melleç, Osmaniye OSB-Liman Bağlantısı, Yedisu-Karakoçan Ayr.-Kiğı, Malatya Ayr.-Erkenek, Artvin-Erzurum-Yusufeli İspir Devlet Yolu Ayr. (T-14 Tüneli), Muş-Varto Ayr.-Bulanık, Pazaryolu-Erzurum, Kütahya-Seyitömer-Bozüyük, Araç-İhsangazi-Kastamonu, Karakurt-Horasan gibi yollar bulunmaktadır.

Bu yolların kapanma nedenleri ve güncel durumu hakkında detaylı bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz. Kaynak: HABER MERKEZİ.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments