Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana SayfaGüncelKarabulut'tan Tugay'a radevu sitemi: İnciraltı için vazgeçmeyiz

Karabulut’tan Tugay’a radevu sitemi: İnciraltı için vazgeçmeyiz

İnciraltı Gelişim Derneği Başkanı Tayfun Karabulut, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay’a randevu talebi ilettiklerini ancak 23 gündür yanıt alamadıklarını belirtti. Karabulut, “Artık sözü verilmiş; Başkanımız ile görüşmek için her çabayı vermekten geri durmayacağız” dedi.

Karabulut, İzmir Büyükşehir Belediyesi’yle iletişim sorunu yaşadıklarını ve randevu taleplerine yanıt alamadıklarını dile getirdi. İnciraltı ve Bahçelerarası toprak sahipleri olarak beklentilerini açıkça dile getirdiklerini belirten Karabulut, randevu taleplerini yinelediklerini ancak herhangi bir geri dönüş alamadıklarını söyledi.

Başkan Tugay’ın danışmanlarına da beklentilerini ilettiklerini vurgulayan Karabulut, 23 gün geçmesine rağmen herhangi bir randevu verilmediğini ve bu durumdan şaşkın olduklarını ifade etti. Karabulut, “Biz ne kimseden iş istiyoruz ne de kimsenin aşını bekliyoruz. Derdimiz ata toprağımız İnciraltı ve Bahçelerarası’dır. Başkanımız ile görüşmek için her çabayı göstereceğiz. İzmir artık kendi insanlarını görmezden gelemez” şeklinde konuştu.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments