Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana SayfaGüncelHataylılar bu habere dikkat! Buzluğu boşaltın, komşuları başka gün ağırlayın! 12 Temmuz...

Hataylılar bu habere dikkat! Buzluğu boşaltın, komşuları başka gün ağırlayın! 12 Temmuz 2024 Hatay Elektrik Kesintisi

Yarın gerçekleştirilecek olan Toroslar Elektrik kesinti işlemi, Hatay’daki çoğu ilçeyi etkileyecek. İşlem, 12 Temmuz 2024 Cuma günü sabah başlayacak ve akşam saatlerine kadar devam edecek. Toroslar Elektrik kesintisi işlemi şebeke yenileme, bakım çalışmaları ve arıza gibi nedenlerle gerçekleştirilecek. Elektrik kesintisi ile ilgili detaylar şu şekilde:

– Hatay, Reyhanlı İlçesi’nde planlanan 1 adet elektrik kesintisi bulunmaktadır. Bakım çalışması, 12 Temmuz 2024 tarihinde 09:30 – 16:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek ve kesinti nedeni şebeke iyileştirme çalışmaları olacak.

– Hatay, İskenderun İlçesi’nde planlanan 2 adet elektrik kesintisi bulunmaktadır. İlk kesinti sabah 09:00 – 17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek ve kesinti nedeni yine şebeke iyileştirme çalışmaları olacak.

– Hatay, Hassa İlçesi’nde planlanan 1 adet elektrik kesintisi daha bulunmaktadır. Kesinti, 12 Temmuz 2024 tarihinde 10:00 – 17:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek ve yine şebeke iyileştirme çalışmaları nedeniyle yapılacak.

Ve diğer ilçeler (Dörtyol, Defne, Belen, Altınözü, Antakya) için de benzer planlamalar yapılmıştır. Kesinti saatleri ve nedenleri her ilçe için belirtilmiştir.

Kaynak: Haber Merkezi

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments