Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana SayfaGüncelEzgi Sütçü kimdir, nereli, kaç yaşında?

Ezgi Sütçü kimdir, nereli, kaç yaşında?

TRT ekranlarının sevilen spikerlerinden Ezgi Sütçü hakkında merak edilenler!

Televizyonda spikerler daha görünür olduğu için izleyiciler tarafından sıkça araştırılıyor. TRT ekranlarında spor programı sunan ve vatandaşlar tarafından sıkça hakkında sorgular gerçekleştirilen Ezgi Sütçü için merak edilen sorular cevap arıyor. Peki Ezgi Sütçü kimdir, nereli, kaç yaşında?

Ezgi Sütcü Ercan, 1 Eylül 1987 tarihinde dünyaya gelmiş ve Türk televizyon sunuculuğunda önemli bir kariyer yapmıştır. Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olan Ercan, mezuniyetinin ardından TRT’nin Spikerlik Sınavı’nı kazanarak kariyerine adım atmıştır.

Televizyon kariyerine, Sadece Sinema programı ve TRT Haber kanalında sabah kuşağında yayınlanan Günlük programının kültür sanat köşesi ile başlayan Ercan, Günlük programının Ankara stüdyolarından yayınlanmaya başlamasıyla bu görevinden ayrılmıştır.

Ezgi Sütcü Ercan, şu anda TRT Haber İstanbul stüdyolarında Sadece Sinema programını sunmaya devam etmektedir. Ayrıca, TRT Haber’de hafta sonları yayınlanan kültür sanat programı Parola’yı da sunmuştur. Çevre mühendisi Ozan Ercan ile evlendikten sonra Ercan soyadını almıştır.

Ercan, TRT Spor kanalında Spor Sabahı, Spor Merkezi ve Gündem Futbol programlarını sunarak spor dünyasında da kendine sağlam bir yer edinmiştir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments