Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana SayfaGüncelDenizli'de yaşayanlar hemen telefonları şarja takın! 7 Temmuz 2024 Denizli elektrik kesintisi

Denizli’de yaşayanlar hemen telefonları şarja takın! 7 Temmuz 2024 Denizli elektrik kesintisi

Denizli’de Elektrik Kesintisi: İşte Detaylar!

Denizli’de Aydem Elektrik kesintisi işlemi nedeniyle birçok ilçe etkilendi. Şebeke yenileme ve bakım çalışmaları ile arıza gibi sebeplerden dolayı gerçekleştirilen kesinti, Denizli’de yaşayan birçok kişiyi etkiledi. İşte 7 Temmuz 2024 Denizli elektrik kesintisi listesi:

Honaz İlçesinde Planlı Elektrik Kesintisi:
Denizli’nin Honaz ilçesinde 7 Temmuz Pazar günü planlı bir elektrik kesintisi yapılacak. Sabah 9:00’dan öğlen 12:00’ye kadar sürecek kesinti, Hisar ve Cumhuriyet mahallelerini etkileyecek.

Merkezefendi İlçesinde Planlanan Elektrik Kesintileri:
Merkezefendi ilçesinde de çeşitli mahallelerde farklı saat dilimlerinde planlanan elektrik kesintileri gerçekleştirilecek. Kesintilerin ardından elektrik hizmetlerinin normale dönmesi bekleniyor.

Pamukkale’de Planlı Elektrik Kesintileri:
Pamukkale ilçesinde de şebeke yenileme ve bakım çalışmaları nedeniyle planlanan elektrik kesintileri yapılacak. Kesintilerin ardından elektrik hizmetlerinin tekrar sağlanması planlanıyor.

Denizli genelinde yapılan bu elektrik kesintileri, daha güvenilir ve kesintisiz enerji sağlanması amacıyla düzenli olarak gerçekleştiriliyor. Vatandaşların kesintiden etkilenmemesi için gerekli tedbirleri almaları ve çalışmaların tamamlanmasının ardından normal elektrik hizmetlerinin sağlanacağı belirtiliyor. Kaynak: Haber Merkezi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments