Çarşamba, Temmuz 24, 2024
Ana SayfaGüncelDenizli'de yaşayanlar hemen telefonları şarja takın! 11 Temmuz 2024 Denizli elektrik kesintisi

Denizli’de yaşayanlar hemen telefonları şarja takın! 11 Temmuz 2024 Denizli elektrik kesintisi

Denizli’de 11 Temmuz 2024 tarihinde gerçekleşecek olan Aydem Elektrik kesintisi işlemi, Denizli’nin birçok ilçesini etkileyecek. Sabah saatlerinde başlayacak olan kesinti, akşam saatlerine kadar devam edecek. Aydem Elektrik kesintisi işlemi, şebeke yenileme, bakım çalışmaları ve arıza gibi nedenlerle gerçekleştirilecek.

Denizli Acıpayam ilçesinde 3032366 ID numarası ile saat 10:00 ile 15:00 arasında planlanan kesinti, Kelekçi Mahallesi’ni etkileyecek. Acıpayam ilçesindeki sokaklar ve bölgeler kesintiden etkilenecek. Ayrıca Çal, Çivril, Honaz, Kale ve Tavas ilçelerinde de elektrik kesintileri planlanmıştır. Çeşitli mahallelerde yapılacak olan kesintiler, belirli saat aralıklarında gerçekleşecek ve şebeke yenileme, bakım çalışmaları nedeniyle planlanmıştır.

Elektrik dağıtım şirketi, kesintilerin planlı olduğunu ve kısa sürede tamamlanarak elektrik hizmetinin normale döneceğini belirtiyor. Kesintiden etkilenecek bölgelerde yaşayan vatandaşlar, gerekli önlemleri alarak bu süreci sorunsuz bir şekilde atlatabilirler. Haber Kaynağı: Haber Merkezi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments