Çarşamba, Temmuz 24, 2024
Ana SayfaGüncelDeniz tutkunu Güray Yeğintürk 41 yaşında mezun oldu

Deniz tutkunu Güray Yeğintürk 41 yaşında mezun oldu

İzmir Metrosu’nda Sinyalizasyon ve Haberleşme Teknisyeni olarak görev yapan 41 yaşındaki Güray Yeğintürk, Ege Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi 38. Dönem mezunları arasında dikkat çekti. Yeğintürk, deniz tutkusunu ve kariyerine olan tutkusunu vurgulayarak gençlere ilham verdi.

Yeğintürk, Su Ürünleri Fakültesi Yetiştiricilik Bölümü’nü denize duyduğu tutku ve hayranlık sebebiyle seçtiğini belirtti. Denize olan ilgisini çocukluğundan beri sürdüren Yeğintürk, denizcilikle özdeşleşmiş bir yaşam sürdürdüğünü ifade etti. Yaşın sadece bir sayı olduğunu vurgulayan Yeğintürk, insanların tutkularını takip etmelerinin önemine değindi.

Kariyerine yüksek lisans yaparak devam etmek isteyen Yeğintürk, doğduğu şehir İzmir’e katkı sağlamayı hedeflediğini belirtti. Gençlere tavsiyelerde bulunan Yeğintürk, bilgiyle donanmış, faydalı ve iyi insanlarla çevrelenmelerini önerdi. Tez danışmanı ve hocalarına teşekkürlerini ileten Yeğintürk, desteklerinden dolayı ailesine ve dostlarına minnettarlığını ifade etti.

Haberin Muhabiri: Özge Uğulu

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments