Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaGüncelCarrefourSa satıldı mı?

CarrefourSa satıldı mı?

CarrefourSa Bursa Alışveriş Merkezi Mülkiyet Devri Gerçekleşti

CarrefourSa Bursa Alışveriş Merkezi’nin mülkiyet devri tamamlandı. Bursa’nın köklü alışveriş merkezlerinden biri olan CarrefourSa’nın mülkiyet devri, Value Solution Partners (VS Partners) tarafından yönetilen bir devir işlemiyle gerçekleşti. Londra merkezli Aerium-Bainbridge firmasına ait olan alışveriş merkezinin mülkiyeti, Atış Yapı’nın Katılımevim Tasarruf Finansman AŞ ve Turyapı ile birlikte oluşturduğu konsorsiyum aracılığıyla devredildi. Bu iş birliği, sektörde önemli bir gelişme olarak kaydedildi.

CarrefourSa Bursa Alışveriş Merkezi, Bursa’nın ilk alışveriş merkezlerinden biri olarak biliniyor. 100 bin metrekare arsa alanı üzerine kurulu olan merkez, 60 bin metrekare kiralanabilir alana sahip ve 146 seçkin mağazayı barındırıyor. Mülk değeri 250 milyon dolar olarak belirtiliyor.

Mülkiyet devri işlemi, Aerium-Bainbridge, VS Partners, Cefic ve AK Yatırım’ın temsilcileri tarafından yürütüldü. Bu süreçte detaylı görüşmeler ve teknik incelemeler gerçekleştirilerek işlem başarılı bir şekilde tamamlandı.

Atış Grup’un gerçekleştirdiği mülkiyet devri işlemi, Bursa’ya önemli projeler kazandırma hedefini güçlendirecek ve bölgenin ticari dinamiklerine yeni bir ivme kazandırmayı amaçlıyor. Bu önemli gelişmelerle ilgili detaylar için haber kaynağımızı inceleyebilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments