Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana SayfaGüncelAyşe Ateş açtı ağzını yumdu gözünü: "Ne utanma var ne arlanma!"

Ayşe Ateş açtı ağzını yumdu gözünü: “Ne utanma var ne arlanma!”

Ankara’da suikaste kurban giden Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş, sosyal medya hesabı üzerinden önemli açıklamalarda bulundu. Ayşe Ateş, Twitter hesabı üzerinden şunları söyledi:

“Ulan müptezeller! Ulan adiler! Ulan kurşun askerler! Beni bıraktınız, şimdi de Saniye Anne’me mi küfür etmeye başladınız? Sinan’ın annesini, kardeşlerini mi FETÖCÜ ilan ettiniz? Sizin gibi alçakların, korkakların karşısında ferasetiyle, cesaretiyle dağ gibi yükselen şu acılı kadın; bir yıl içinde önce evladını, sonra hayat arkadaşını toprağa verdi. Birini kurşunlar aldı bağrından, diğerini evlat acısı ve kahır. Yine de eğilip bükülmedi. Korkup bir köşeye sinmedi. Bu yaşında geldi, oğlunun katilleriyle yüzleşti. Hepinizin yüzüne bakıp suratına tükürdü de bana mısın demediniz. Siz ne bulanacak bir mideye ne de şahsiyet namına bir kaideye sahipsiniz! Ne aile terbiyesi almışsınız ne de insanlıktan nasibinizi!

Kocasını, evladını, kardeşini toprağa vermiş bu arkasız kadınları Ülkü Ocaklarına, MHP’ye saldırmakla suçlayıp hedef gösterirken öfkeden kıpkırmızı oluyorsunuz. Dün bütün kutsallarınıza küfür eden Zihni Çakır’la, Fuat Uğur’la bugün el ele verip birkaç korkağın, alçağın boğazına kadar battığı bu siyasi cinayeti dile getirenleri hakaretle, küfürle, tehditle, örgütçülükle, cinsiyetçi söylemlerle bastırmaya çalışırken yüzünüzde kızarmanın en ufak belirtisine yer vermiyorsunuz. Ne utanma var ne arlanma! Yalanın, iftiranın bini sizde bir para. Dürüstlük mü, namus mu, haysiyet mi, şeref mi?..

Sinan Ateş’in ölümü, 30 Aralık 2022 tarihinde Çankaya’nın Kızılırmak Mahallesi’nde gerçekleşti. Akrabası Selman Bozkurt ile birlikte silahlı saldırıya uğradılar. Eray Özyağcı’nın açtığı ateş sonucunda Sinan Ateş ağır yaralandı ve hastanede yaşamını yitirdi. Yapılan otopsi raporu, vücuduna isabet eden beş kurşunun detaylarını ortaya koydu. Cenazesi Bursa’da büyük bir katılımla defnedildi.

Kaynak: Haber Merkezi

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments