Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana SayfaGüncel6 Temmuz 2024 Uşak elektrik kesintisi pek çok bölgeyi etkileyecek! İşte ayrıntılar...

6 Temmuz 2024 Uşak elektrik kesintisi pek çok bölgeyi etkileyecek! İşte ayrıntılar…

Uşak’ta 6 Temmuz 2024 Cumartesi günü gerçekleşecek geniş çaplı elektrik kesintisi, bölge halkını endişelendiriyor. Planlı bakım çalışmaları nedeniyle gerçekleşecek olan kesinti, özellikle iş yerleri ve evlerde günlük yaşamı olumsuz etkileyecek. Saatlerce sürecek bu kesinti hakkında merak edilen tüm detayları sizler için derledik. Elektrik kesintisi, Uşak’ta yaşamı durma noktasına getiriyor. İşte 5 Temmuz 2024 Cuma günü Uşak’ta gerçekleşecek elektrik kesintisi hakkında detaylar:

– 06 Temmuz 2024 14:00 – 18:00 saatleri arasında YAPAĞILAR, YENİMAHALLE, YAPAĞILAR KÖYÜ ve çevresinde elektrik kesintisi yaşanacaktır. Bu bölgelerde yapılacak çalışmalar erken tamamlandığı takdirde verilecektir.

– 06 Temmuz 2024 08:00 – 11:00 saatleri arasında MERKEZ, CUMHURİYET, ELVANLAR, İSTASYON ve diğer bazı bölgelerde elektrik kesintisi uygulanacaktır. Bu kesinti de planlı bakım çalışmaları nedeniyle gerçekleştirilecektir.

Uşak genelinde yaşanacak elektrik kesintileri, belirtilen saat aralıklarında gerçekleşecektir. Elektrik kesintilerinin süresine ve bölgelerine göre detaylı bilgi almak için lütfen ilgili kurumdan veya belediyeden bilgi alınız. Kesintilerin erken tamamlanması durumunda elektrik verilecektir. Kaynak: HABER MERKEZİ.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments