Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana SayfaGüncel6 Temmuz 2024 Niğde yarın elektriksiz kalacak! İşte o ilçeler... - Meram...

6 Temmuz 2024 Niğde yarın elektriksiz kalacak! İşte o ilçeler… – Meram Elektrik kesintisi

Niğde’de Elektrik Kesintisi Yaşanacak

Niğde ilinde yapılacak olan elektrik kesintisi işlemi, Meram Elektrik dağıtım şirketi tarafından duyuruldu. Bu kesinti programı, belirli bölgelerde elektrik altyapısının bakımı ve yenilenmesi amacıyla gerçekleştirilecek. Niğde’nin birçok ilçesi bu kesintiden etkilenecek ve vatandaşların önceden bilgilendirilmesi sağlanacak.

6 Temmuz 2024 tarihinde planlanan Niğde elektrik kesintisi programı şu şekilde:

– Acıgöl Mahallesi’nde 09:00 – 14:00 saatleri arasında kesinti yapılacak. Bu kesintiden etkilenecek sokaklar ve bölgeler detaylı olarak belirtildi.
– Bağdüz Mahallesi ve Okçu Köyü’nde aynı saatlerde kesinti yapılacak.
– Kemerhisar Beldesi’nde ise 10:00 – 15:00 saatleri arasında belirli sokaklar ve bölgelerde kesinti yaşanacak.

Niğde’nin Çamardı ilçesinde de aynı tarihlerde kapsamlı bakım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi yaşanacak. Çamardı ilçesinin belirli mahalle ve köylerinde 10:00 ile 17:30 saatleri arasında kesinti yapılacak.

Niğde Merkez’e bağlı Aktaş ve Sazlıca beldelerinde de elektrik kesintisi planlanmaktadır. 6 Temmuz 2024 tarihinde belirli bölgelerde 09:00-13:00 saatleri arasında kesinti uygulanacak.

Elektrik dağıtım şirketi yetkilileri, kesinti sırasında vatandaşların gerekli önlemleri almaları ve planlarını bu doğrultuda düzenlemeleri gerektiğini belirtmektedir. Kesinti süresince iletişim hatları açık tutulacak ve olası aksaklıklar için vatandaşlar bilgilendirilecektir. Son olarak, kesinti sonrası herhangi bir sorun yaşanması durumunda, vatandaşların dağıtım şirketi ile iletişime geçmeleri tavsiye edilmektedir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments