Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaGüncel12 Temmuz 2024 Muş'ta yaşayanlar dikkat! Kesintiler planları iptal ettirecek -Vangölü Elektrik...

12 Temmuz 2024 Muş’ta yaşayanlar dikkat! Kesintiler planları iptal ettirecek -Vangölü Elektrik kesintisi

Yarın, 12 Temmuz 2024 Cuma günü Muş ilinde Vangölü Elektrik kesintisi gerçekleştirilecek. Yapılan duyuruya göre, Muş’un birçok ilçesi bu kesintiden etkilenecek. Elektrik kesintisi sabah saatlerinde başlayacak ve akşam saatlerine kadar devam edecek. Vangölü Elektrik tarafından gerçekleştirilen bu kesinti, şebeke yenileme ve bakım çalışmaları ile arıza giderme amacıyla yapılmaktadır.

Muş elektrik kesintisinden etkilenen ilçeler arasında Muş Merkez, Bulanık ve Varto bulunmaktadır. Bu ilçelerde planlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi yaşanacaktır. Enerji kesintisi nedeniyle hayatı durma noktasına getiren bu durum, belirtilen saatler arasında gerçekleşecektir.

12 Temmuz 2024 tarihinde Muş ilinde yapılacak elektrik kesintisi detayları şu şekildedir:

Muş il merkezinde Özdilek ve Eğirmenç köylerinde planlı bakım onarım çalışmaları nedeniyle enerji kesintisi yaşanacaktır.

Varto ilçesinde ise Köprü Yolu, Köprükçük, Dağcılar, Teknedüzü, Kartalderesi, Onpinar, Güzeldere, Yeşildal, Alabalık, Gölyayla köyleri ve mezarlarında elektrik kesintisi yaşanacaktır.

Kaynak: Haber Merkezi

Bu planlı kesintilerin detayları ve etkilenecek diğer köyler için resmi duyuruları takip etmek önemlidir. Elektrik kesintisinin planlı olması ve çalışmaların tamamlanmasının ardından normale dönüşün sağlanacağı unutulmamalıdır.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments