Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana SayfaGüncel12 Temmuz 2024 Manisa'da yaşayanlar dikkat! Elektrik kesintisi şehri karanlığa gömecek -Gediz...

12 Temmuz 2024 Manisa’da yaşayanlar dikkat! Elektrik kesintisi şehri karanlığa gömecek -Gediz Elektrik kesintisi

Manisa’da Yarın Elektrik Kesintisi Yaşanacak

Manisa’da yapılacak olan Gediz Elektrik kesintisi işlemi nedeniyle birçok ilçe elektrik kesintisinden etkilenecek. Yarın gerçekleştirilecek olan elektrik kesintisi, sabah saatlerinden başlayacak ve öğle saatlerine kadar devam edecek. Manisa’nın çoğu ilçesinde gerçekleştirilecek olan elektrik kesintisi şebeke yenileme ve bakım çalışmaları nedeniyle yapılacak.

Manisa’da yapılacak olan elektrik kesintisi işleminden etkilenecek ilçeler arasında Akhisar, Alaşehir, Salihli, Saruhanlı, Soma ve Yunusemre bulunuyor. Kesinti işlemi planlandığı şekilde gerçekleştirilecek olup, kesinti saatleri ve nedenleri konusunda detaylı bilgiler verilmiştir.

12 Temmuz Cuma 2024 tarihinde yapılacak olan elektrik kesintisi işlemi öncesi kullanıcılar tarafından ilgili ilçelerdeki kesinti listesi merak edilmektedir. Kesinti işlemi, şebeke yenileme ve bakım çalışmaları nedeniyle gerçekleştirilecek olup, ilgili ilçelerde belirtilen saatler arasında elektrik kesintisi yaşanacaktır. Kesinti işlemi planlandığı şekilde gerçekleştirilerek, elektrik dağıtımında olası aksaklıkların önüne geçilmesi hedeflenmektedir.

Kaynak: Haber Merkezi

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments