Çarşamba, Temmuz 24, 2024
Ana SayfaGüncel11 Temmuz 2024 Niğde yarın elektriksiz kalacak! İşte o ilçeler... - Meram...

11 Temmuz 2024 Niğde yarın elektriksiz kalacak! İşte o ilçeler… – Meram Elektrik kesintisi

Niğde’de Elektrik Kesintisi: İşte Detaylar

Niğde’de yaşayan kullanıcılar, 11 Temmuz 2024 tarihinde Meram Elektrik tarafından planlanan kesintinin hangi ilçeleri etkileyeceğini merak ediyor. Göre, kesinti, sabah saatlerinde başlayacak ve akşam saatlerine kadar devam edecek. İşte Niğde’de gerçekleşecek elektrik kesintisi detayları…

Niğde’de yapılan duyuruya göre, Meram Elektrik kesintisi işleminden çoğu ilçe etkilenecek. Yapılan açıklamaya göre, kesinti, şebeke yenileme, bakım çalışmaları ve arıza gibi nedenlerle gerçekleştirilecek. İşte 11 Temmuz 2024 Perşembe günü Niğde’de yaşanacak elektrik kesintisi detayları:

– Bor ilçesine bağlı Okçu Köyü’nde 09:00-14:00 saatleri arasında küçük ek tesis çalışması nedeniyle elektrik kesintisi olacak.
– Çiftlik ilçesine bağlı Mahmutlu Köyü’nde 10:00-12:00 saatleri arasında planlanan kesinti gerçekleştirilecek.
– Niğde Merkez Edikli Beldesi’nde 10:00-12:00 saatleri arasında Küçük Ek Tesis Çalışması nedeniyle elektrik kesintisi yaşanacak.
– Ulukışla ilçesinde 09:30-17:30 saatleri arasında şebeke bakımı çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi olacak.

Bu kesintiler sırasında etkilenecek bölgelerde yaşayan abonelerin gerekli önlemleri alması ve mağduriyet yaşamamaları için gereken tedbirleri almaları önem arz etmektedir. Kesintiyle ilgili detaylı bilgilere ve güncel duruma ulaşmak için şirketin resmi internet sitesi veya müşteri hizmetleri ile iletişime geçilebilir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments