Pazartesi, Temmuz 22, 2024
Ana SayfaGüncel11 Temmuz 2024 İzmir su kesintisi: İZSU açıkladı, İzmir'de sular ne zaman...

11 Temmuz 2024 İzmir su kesintisi: İZSU açıkladı, İzmir’de sular ne zaman gelecek?

İzmir’de 11 Temmuz 2024 tarihinde yaşanan su kesintisi, İZSU’nun açıklamalarıyla merak konusu oldu. Şehrin çeşitli bölgelerinde meydana gelen kesinti, günlük yaşamı olumsuz etkilerken, vatandaşlar suyun ne zaman geleceğini merak ediyor. İZSU yetkilileri, kesintinin sebepleri ve suyun ne zaman yeniden akacağı konusunda detaylı bilgiler paylaştı. İşte, İzmir’deki su kesintisi ile ilgili bilinmesi gerekenler ve güncel gelişmeler…

İzmir’de bugün sabah saatlerinden başlayan su kesintisi, birçok ilçede günlük yaşamı olumsuz etkiledi. İZSU’nun resmi açıklamasına göre, kesintilerin sebepleri ve etkilenecek bölgeler hakkında bilgi verildi. Vatandaşlar, suyun ne zaman geleceği konusunda arayış içindeyken, en güncel bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

İzmir’de 11 Temmuz 2024 tarihinde yaşanacak su kesintileri şu şekilde olacak:
– Bornova’da EVKA 3 Mahallesi’nde içme suyu branşman borusundaki arıza nedeniyle 09:30-11:30 saatleri arasında 2 saat sürecek kesinti olacak.
– Karabağlar’da Bozyaka ve Sevgi Mahalleleri’nde ana boru arızası sebebiyle 07:50-10:50 saatleri arasında 3 saat sürecek kesinti yaşanacak.
– Konak’ta Çınartepe Mahallesi’nde pompa istasyonundaki elektrik arızası nedeniyle 09:00-11:00 saatleri arasında 2 saat sürecek kesinti olacak.
– Ödemiş’te ise çeşitli mahallelerde farklı sürelerde su kesintileri yaşanacak.

Bu bilgiler doğrultusunda, İzmir’deki su kesintilerini etkilenen vatandaşlar için güncel durumu en doğru şekilde aktarmaya çalışıyoruz. Kaynak: HABER MERKEZİ

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments