Pazartesi, Temmuz 22, 2024
Ana SayfaGüncel11 Temmuz 2024 Erzurum elektrik kesintisi krizi! Büyük çaplı elektrik kesintisi -Aras...

11 Temmuz 2024 Erzurum elektrik kesintisi krizi! Büyük çaplı elektrik kesintisi -Aras Elektrik kesintisi

11 Temmuz 2024 Perşembe günü Aras Elektrik tarafından planlanan kesinti işlemi, Erzurum ilinde birçok ilçeyi etkileyecek. Sabah saatlerinden akşam saatlerine kadar sürecek olan bu elektrik kesintisiyle ilgili detaylar kullanıcılar tarafından merak ediliyor.

Aras Elektrik kesintisinden etkilenecek şehirler arasında bulunan Erzurum ilinin çoğu ilçesi, yenileme ve bakım çalışmaları ile arızaların giderilmesi amacıyla planlanan kesintiden etkilenecek. Bu durum, Erzurum elektrik kesintisinin hayatı durma noktasına getirebileceğini gösteriyor.

Planlanan kesintinin detaylarına göre, Aşkale ve Köprüköy ilçelerinde yapılacak olan 3. Seviye planlı bakım çalışmaları nedeniyle belirli saatler arasında enerji kesintisi uygulanacak. Enerji kesintisinden etkilenecek olan yerler belirli adreslere odaklanmış durumda.

Elektrik kesintisiyle ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için resmi kaynaklara başvurabilirsiniz. Bu kesinti işlemi, belirlenen tarih ve saatler arasında gerçekleştirilecek ve bölgenin elektrik ihtiyacının karşılanması için önemli bir adım olacak.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments