Pazartesi, Temmuz 22, 2024
Ana SayfaGüncel10 Temmuz 2024 Çankırı'da yaşayanlar dikkat! Elektrik kesintisi işlerinizi aksatabilir -Başkent Elektrik...

10 Temmuz 2024 Çankırı’da yaşayanlar dikkat! Elektrik kesintisi işlerinizi aksatabilir -Başkent Elektrik kesintisi

Başkent Elektrik, Çankırı’da Elektrik Kesintisi Yapacak!

Başkent Elektrik tarafından yapılan duyuruya göre, 10 Temmuz 2024 tarihinde Çankırı’nın çoğu ilçesinde elektrik kesintisi yapılacak. Sabah saatlerinde başlayacak olan kesinti, akşam saatlerine kadar devam edecek. Bu elektrik kesintisi, şebeke yenileme, bakım çalışmaları ve arıza nedeniyle gerçekleştirilecektir.

Çankırı elektrik kesintisi, hayatı etkileyebilecek önemli bir durumdur. Çankırı’nın Orta ilçesinde planlanan kesintilerin detayları şöyle:

– Birinci Kesinti:
– Tarih ve Saat: 10 Temmuz 2024, 09:00 – 16:30
– Kesinti Türü: Bakım Çalışması
– Etkilenen Cadde/Sokaklar: Adnan Menderes, Cumhuriyet, Bayındır, Hasan Hacı

– İkinci Kesinti:
– Tarih ve Saat: 10 Temmuz 2024, 09:00 – 14:00
– Kesinti Türü: Bakım Çalışması
– Etkilenen Cadde/Sokaklar: Yağmur, Battal Gazi, Çakmak, Bal, Fırtına, Yazıcıoğlu, Hamidiye, Elden, Levent, Yunus Emre, Büğdüz, Yılmaz, Güdürek, Bayrak, Moloz, Şehit Kadir Uhud Işık, Doğan, Kurt, Arı, Hamamönü, Kayı Boyu, Ankara, Özyolu, Yayla Yolu, Fatih, Şahin/1, Gazi Osman Paşa

Çankırı’nın Yapraklı ilçesinde de elektrik kesintileri önceden planlandı. Bu kesintiler, şebeke iyileştirme çalışmaları kapsamında yapılacaktır ve belirtilen saat aralıklarında ilgili bölgelerde elektrik kesintisi yaşanabileceği duyuruldu.

Kaynak: Haber Merkezi

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments